adidas disney

3 modele butów sportowych dla Twojego dziecka

Wszyscy kochamy buty sportowe. Są one również najodpowiedniejszym obuwiem dla naszych pociech ze względu na wygodę, jakość materiałów, odpowiednie dopasowanie do dziecięcej stopy oraz komfort noszenia. Przedstawiamy 3 pary butów sportowych dla dzieci, które są warte uwagi w tym sezonie!

Nike Air Max 1 PS 807606-002

Nike Air Max w miniaturowym wydaniu to absolutny hit! Na dziecięcej stopie wyglądają przeuroczo i od razu zmieniają naszą pociechę w trendsettera. Stonowana szarość połączona z jaskrawymi, neonowymi elementami to modowy pewniak, a gruba, biała podeszwa z powietrznym okienkiem to już klasyka gatunku.

Nike Air Max 1

Adidas Disney Akwah 9 I AF3919

Dziecko chętnie przeniosło by się w swoich butach do świata ukochanych bajek, zaś w przypadku tego modelu sandałków to bajka przeniosła się na buty dziecka! Zabawne i ciekawie przemyślane sandałki od firmy Adidas to hołd złożony klasykowi Disney’a – myszce Miki. Jej charakterystyczna rączka w białej rękawiczce sprytnie opatula małą stópkę, a kontur jej głowy jest subtelnie wytłoczony w pozostałych paskach, na całej ich długości. Prawdopodobnie nie ma dziecka, które nie chciałoby założyć takich sandałów!

adidas disney

Adidas Superstar Foundation CF I S74946

Twoje dziecko z pewnością jest dla Ciebie największą gwiazdą, powinno zatem nosić klasyczne Superstary! Ten dobrze znany model w stylu retro w pomniejszonej wersji wygląda jak miniatura dzieła sztuki i doskonale komponuje się z każdym rodzajem dziecięcego ubranka. Potrójne rzepy pełniące funkcję zapinania są bardzo praktyczne i wygodne w użyciu dla samego dziecka, zaś wzmocniony przód buta dobrze ochroni dziecięce palce przy niekontrolowanym upadku.

adidas superstar

Related Posts

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.