adidas disney

Wszyscy kochamy buty sportowe. Są one również najodpowiedniejszym obuwiem dla naszych pociech ze względu na wygodę, jakość materiałów, odpowiednie dopasowanie do dziecięcej stopy oraz komfort noszenia. Przedstawiamy 3 pary butów sportowych dla dzieci, które są warte uwagi w tym sezonie!

Nike Air Max 1 PS 807606-002

Nike Air Max w miniaturowym wydaniu to absolutny hit! Na dziecięcej stopie wyglądają przeuroczo i od razu zmieniają naszą pociechę w trendsettera. Stonowana szarość połączona z jaskrawymi, neonowymi elementami to modowy pewniak, a gruba, biała podeszwa z powietrznym okienkiem to już klasyka gatunku.

Nike Air Max 1

Adidas Disney Akwah 9 I AF3919

Dziecko chętnie przeniosło by się w swoich butach do świata ukochanych bajek, zaś w przypadku tego modelu sandałków to bajka przeniosła się na buty dziecka! Zabawne i ciekawie przemyślane sandałki od firmy Adidas to hołd złożony klasykowi Disney’a – myszce Miki. Jej charakterystyczna rączka w białej rękawiczce sprytnie opatula małą stópkę, a kontur jej głowy jest subtelnie wytłoczony w pozostałych paskach, na całej ich długości. Prawdopodobnie nie ma dziecka, które nie chciałoby założyć takich sandałów!

adidas disney

Adidas Superstar Foundation CF I S74946

Twoje dziecko z pewnością jest dla Ciebie największą gwiazdą, powinno zatem nosić klasyczne Superstary! Ten dobrze znany model w stylu retro w pomniejszonej wersji wygląda jak miniatura dzieła sztuki i doskonale komponuje się z każdym rodzajem dziecięcego ubranka. Potrójne rzepy pełniące funkcję zapinania są bardzo praktyczne i wygodne w użyciu dla samego dziecka, zaś wzmocniony przód buta dobrze ochroni dziecięce palce przy niekontrolowanym upadku.

adidas superstar

0 comments

Zostaw komentarz