buty new balance

4 trendy wśród kicksów, które na pewno zobaczysz tej wiosny.

Tej wiosny będzie modne coś więcej niż proste białe buty sportowe. Do głosu dojdą szalone kolory, kicksy rodem z dawnych lat jak i projekty od cenionych projektantów. Sprawdź, co dokładnie warto dodać do swojej szafy!

Modne sneakersy (czytaj: ogólnie niefunkcjonalne buty) są trendami same w sobie, które odpływają i pojawiają się wraz ze zmianą pór roku. Oczywiście, istnieją klasyki zatwierdzone przez wszystkich influencerów, które nigdy nie umrą, jak czyste białe tenisówki i sznurowane wysokie topy. To nie zmienia jednak faktu, że każdy nowy sezon podsuwa nam kolejne propozycje, których nie sposób nie zauważyć. Jedno jest pewne – trendy wzięte ze sneakersowej gry są tak samo popularne, jak nowe telefony, trendy w tatuażach, wśród torebek, restauracji czy sposobów noszenia brody.  Bez wątpienia także najbliższa wiosna 2020 wprowadzi zupełnie nową klasę ciekawych stylów wśród sneakersów, na których punkcie zwariujemy.

Zanim jednak otworzysz podekscytowany stronę sklepu internetowego ze sneakersami przeczytaj nasz artykuł. Pamiętaj między innymi również o tym, że trend „brzydkich” sneakersów nadal jest silny, ale sylwetka „butów taty” jest bardziej zróżnicowana niż kiedykolwiek wcześniej. Wygląda na to również, że zeszłoroczny kolorowy asortyment butów takich jak Adidas Falcon wywołał szał zatrzymujący na topie kolor, którego z pewnością doświadczysz dziesięciokrotnie jeszcze tej wiosny. W dodatku momentalnie pomyślisz o tym, czy nie podebrać treningowych butów swojego ojca z szafy, ponieważ już za moment oldschoolowe buty z lat 80-tych, takie jak Reebok powrócą teraz w wielkim stylu – z dosłownym przytupem!

Przed nami zatem zakupy wiosennych, modnych sneakersów, które z pewnością zaleją styl uliczny w nadchodzącym sezonie modowym. Oto 4 najważniejsze trendy, od których nie uda Ci się uciec!

Cała gama kolorów

Zapomnij o wszystkim, co wiesz o zestawianiu kolorów – w tym sezonie projektanci sneakersów pakują całą gamę kolorów do swoich kreacji. Od jasnych i słonecznych pasteli po nakładające się kontrastowe odcienie- spodziewaj się, że na ulicach zobaczysz wiele kicksów w stylu Rainbow Brite.

new balance

Kolaboracje kolaboracji kolaboracji

Sandy Liang x Vans, Dior x Nike, Sean Wotherspoon x Atmos x Asics, Tom & Jerry x Reebok… Gama kolaborantów, projektantów i artystów w 2020 roku będzie większa niż kiedykolwiek. I jeśli do tej pory efekty współpracy znanych i mniej znanych nazwisk i sportowych marek były według Ciebie rzadkimi wydarzeniami, na które czekałeś miesiącami w niecierpliwym oczekiwaniu, to wiedz, że wiosenny kalendarz 2020 roku będzie wypełniony po brzegi nowymi wydaniami, które będą owocami współprac.

Powrót do lat 80

Wygląda na to, że wcale nie potrzebujemy wehikułu czasu! Lata 80. wróciły całkowicie, a kikcsy nie planują zostać w tym wszystkim pominięte. Trend cofania się do dawnych trendów sięgnął także butów sportowych. Właśnie dlatego popularne będzie przywracanie dawnych oldschoolowych styli i projektów kicksów z zaokrąglonymi noskami czy stonowanymi, pastelowymi odcieniami. Nie zejdą na drugi plan także podstawowe kolory i wyściełane, wysokie cholewki sięgające kostek.

buty new balance

Efekt Balenciagi

Od paru sezonów ogólny szum wokół butów Triple S Balenciagi nieco się uspokoił (chociaż wiele osób nadal zbiera na nie kasę). Pamiętajmy jednak, że tam, gdzie jedne drzwi się zamykają, drugie się otwierają, a Balenciaga po raz kolejny wywołuje ogromny hype na swoje projekty sneakersów i tenisówek. Tym razem dom mody zamienia masywne platformy na podeszwy z trafnie nazwane słowem „Track”. I chociaż możemy się spodziewać, że jeszcze w marcu pojawi się cała gama kopiujących buty Balenciagi modeli, to już teraz możesz przed wszystkimi kupić ten model i skusić się na wygodne i funkcjonalne buty sportowe z agresywnym bieżnikiem.

Ta wiosna będzie zdecydowanie należała do ciekawych!

Related Posts