sneakers

Dobrane pary, czyli sneakersy z pasującymi skarpetkami

Skarpetki to najlepsi przyjaciele naszych sneakersów. Wiemy o tym nie od dziś! Oto kilka propozycji dobrze dobranych skarpet z obuwiem sportowym.

Kolorowe, wzorzyste, zaskakujące skarpetki nie powinny być już nigdy więcej chowane pod nogawką. To właśnie one stanowią doskonałą bazę dla naszych sneakersów i tworzą z nimi ciekawe zestawienia, grając drugie skrzypce. Obecnie odnaleźć można skarpetki w niemal każdym kolorze, a więc zawsze dobierzesz parę pasującą doskonale do Twojego modelu butów. Oto 3 stworzone przez nas zestawienia, które zachęcą Cię do podobnych eksperymentów!

  1. Reebok GL + trójkolorowe skarpetki

Na początek zestawienie trzech klasycznych kolorów, które już dawno zdominowało świat sneakersów. W tym przypadku sneakersy i skarpetki podzielają swoje barwy w stu procentach. Granatowo-czerwono-białe buty Reebok GL 3000 zostały uzupełnione, a być może raczej podkręcone skarpetkami w całkowicie identycznych odcieniach. Prawie, jakbyśmy samodzielnie dorabiali cholewkę do mocno wyciętych butów! Pamiętaj – jeśli boisz się kombinowania z różnymi kolorami butów i skarpet, zawsze możesz dobrać je pod względem niezaprzeczalnego podobieństwa. To bezpieczne wyjście, które sprawdzi się zawsze i dla każdego.

reebok-gl socks

  1. Nike Air Max 90 + różowe skarpetki

To zestawienie, to nasza propozycja dla dziewczyn, które lubią pozytywnie zaskakiwać swoje otoczenie niebanalnymi i zwariowanymi dodatkami. Klasyczne, całkowicie białe sneakersy Nike Air Max 90 połączyliśmy z szaleńczo różowymi skarpetkami w mini-koktajle. Mocny i zdecydowany kolor skarpet zostaje zrównoważony bielą skórzanych sneakersów i staje się momentalnie całkiem lekkostrawny. To połączenie bawi i intryguje i spisuje się doskonale na przykład podczas wakacyjnych, szalonych imprez. Gwarantujemy, że nie przejdziesz niezauważona!

nike-air-max-90 socks-coctail

  1. Adidas Stan Smith + skarpetki w krawatowy wzór

Klasyczne i dobrze nam znane buty Adidas Stan Smith w bieli uzupełnionej granatowym elementem na pięcie proponujemy zestawić ze skarpetkami Happy Socks w typowy dla krawatów wzór. Mini, dwukolorowe romby umieszczone równolegle na granatowym tle nawiązują do kolorystyki buta, lecz są jego odwrotnością. Rozwiązanie takie polecamy osobom, które dopiero rozpoczynają swoje próby przemyślanego łączenia skarpet ze sneakersami. Skarpetki te są stonowane, ale bardziej zwariowane niż te klasyczne czarne lub białe. Tyle wystarczy, aby docenić starania osoby je noszącej, a każda stylizacja wykończona takim zestawieniem znacznie zyska na ogólnej ocenie!

adidas-stan-smith happy-socks

 

Related Posts