reebok-crossfit

Nadchodzą Reebok CrossFit Nano 6.0

Reebok zapowiada swój najnowszy model butów sportowych, stworzonych z myślą o tych, którzy z pasją trenują crossfit i nie tylko.

Niezależnie od tego czy trenujesz z myślą o zawodach czy po prostu jesteś prawdziwym entuzjastą crossfitu przyjrzyj się uważnie temu, co za chwilę zobaczysz! Jest bowiem wysoce prawdopodobne to, że niechcący sabotujesz własne treningi. Tak to prawda. Pomimo tego, że posiadasz wszystkie ważne elementy ubioru, które pozwalają skórze oddychać, nie krępują ruchów, nie powodują otarć i szybko schną, to nadal brakuje Ci jednego, kluczowego czynnika ku temu, aby Twój najbliższy trening był treningiem Twojego życia – butów Reebok Nano 6.0.

Sportowcy na całym świecie poprawiają swoje wyniki czasowe i biją rekordy powtórzeń dzięki zmniejszeniu wagi butów sportowych i zwiększeniu ich trwałości i wytrzymałości. Model Reebok Nano 6.0 to całkowicie odmieniona, anatomiczna konstrukcja, która pozwali Ci na wykonane kolejnego i kolejnego zestawu nawet najcięższych ćwiczeń. Główne elementy tego modelu, które wyróżniają go od pozostałych sneakersów, to ulepszony bieżnik, dodatkowa amortyzacja i bardziej bezpieczne dopasowanie do stopy. Ponadto w pełni zmodernizowany nosek buta tworzy jego lepszą elastyczność i ogólne dopasowanie do nogi.

Zobacz i posłuchaj, co kierownik projektu Reebok, Tal Short, ma do powiedzenia na temat zupełnie nowego modelu Reebok Nano 6.0.

Related Posts